20 sierpnia 2018
 Restauracja    Kawiarnia    Zajazd    Gospoda    Karczma    Pizzeria    Pub    Night Club    Bar  
Miasta  
  Warszawa
1703 
  Kraków
811 
  Poznań
475 
  Gdańsk
320 
  Gdynia
189 
  Sopot
146 
  Wrocław
463 
  Katowice
301 
  Szczecin
261 
  Łódź
18 
  Lublin
296 
  Jelenia Góra
73 
  Zakopane
110 
  Opole
145 

Obiekty  
  Restauracja 5178 
  Kawiarnia 345 
  Zajazd 310 
  Gospoda 50 
  Karczma 146 
  Pizzeria 724 
  Pub 264 
  Night Club 21 
  Bar 1103 

Województwa  
  dolnośląskie
  kujawsko-pomorskie
  lubelskie
  lubuskie
  łódzkie
  małopolskie
  mazowieckie
  opolskie
  podkarpackie
  podlaskie
  pomorskie
  śląskie
  świętokrzyskie
  warmińsko-mazurskie
  wielkopolskie
  zachodniopomorskie

Biura Podróży  
Lotniska  
Przewoźnicy  
Rekomendacje  
Kontakt  
 Wyszukiwarka
szukaj szczegółowo

Restauracja Hotelu BOSS w Miłosławiu pod Poznaniem zaprasza
Zobaczcie państwo:
Hotel Boss
Prezentacja Restauracji

Zapraszamy Państwa do Hotelu "BOSS" w Miłosławiu pod Poznaniem - jednego z najbardziej urokliwych miejsc w Wielkopolsce. Września, Środa Wlkp., Kórnik, Jarocin to okoliczne miasta. Zamiast wielkomiejskiego gwaru i tłoku Poznania zyskujecie Państwo spokój, ciszę, wygodę w pełnej lasów, czystej okolicy.
 
 
Hotel BOSS oferuje Państwu wygodne warunki pobytu i wypoczynku oraz domową kuchnię, która zaspokoi najbardziej delikatny smak. Stylowe wnętrza utrzymane są w klimacie eleganckich angielskich pensjonatów wzbogaconych o wiele cech niemieckiego stylu mieszczańskiego. Nasi goście cenią sobie kameralność i intymność wystroju wnętrz, w których zmęczenie podróżą szybko zmienia się w pełną uspokojenia satysfakcję. Ten niepowtarzalny klimat to nie wszystko  - zapewniamy bowiem wysoki standard obsługi naszych Gości przy umiarkowanych cenach.
 
Hotel BOSS oddaje do Państwa dyspozycji elegancką restaurację, bar – kawiarnię oraz salę kominkową w wyjątkowym klimacie.
Oferujemy zarówno wyszukane i urozmaicone potrawy jak i tradycyjną domową kuchnię, która zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia. Dodatkowo profesjonalna i miła obsługa oraz urok restauracji czynią to miejsce idealnym zarówno na spotkania prywatne jak i służbowe oraz imprezy okolicznościowe.
 
Hotel BOSS to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, osiemnastki, bankiety, imieniny, chrzciny, komunie, obiady po pogrzebie i inne.
Posiadamy klimatyzowane i wentylowane sale na 120 miejsc  konsumpcyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę gości, miłą atmosferę, bardzo atrakcyjne ceny i tradycyjne dania polskie.
Do dyspozycji naszych klientów pozostaje parking oraz miejsca noclegowe.
Hotel BOSS ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne oraz doświadczenie jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów i narad.
 
Hotel BOSS dysponuje trzema salami konferencyjno – bankietowymi o różnych wielkościach, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Zapewniamy: ekran, projektor, zestaw video, dostęp do Internetu, zaciemnienie sali, nagłośnienie, światło dzienne.
 
 
Zapraszamy zatem Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do przystąpienia do wspólnej zabawy!
 
 
Hotel Restaurant BOSS
pl. Wiosny Ludów 16
62-320 Miłosław
tel. (061) 438 20 18
fax. (061) 438 20 17
e-mail:
hotelboss@plusnet.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.

<< powrót


Copyright © 2002 TSA Sp. z o.o                                                          | BACK | TOP | HOME |