20 sierpnia 2018
 Restauracja    Kawiarnia    Zajazd    Gospoda    Karczma    Pizzeria    Pub    Night Club    Bar  
Miasta  
  Warszawa
1703 
  Kraków
811 
  Poznań
475 
  Gdańsk
320 
  Gdynia
189 
  Sopot
146 
  Wrocław
463 
  Katowice
301 
  Szczecin
261 
  Łódź
18 
  Lublin
296 
  Jelenia Góra
73 
  Zakopane
110 
  Opole
145 

Obiekty  
  Restauracja 5178 
  Kawiarnia 345 
  Zajazd 310 
  Gospoda 50 
  Karczma 146 
  Pizzeria 724 
  Pub 264 
  Night Club 21 
  Bar 1103 

Województwa  
  dolnośląskie
  kujawsko-pomorskie
  lubelskie
  lubuskie
  łódzkie
  małopolskie
  mazowieckie
  opolskie
  podkarpackie
  podlaskie
  pomorskie
  śląskie
  świętokrzyskie
  warmińsko-mazurskie
  wielkopolskie
  zachodniopomorskie

Biura Podróży  
Lotniska  
Przewoźnicy  
Rekomendacje  
Kontakt  
 Wyszukiwarka
szukaj szczegółowo

Hotel System Management

Motto sieci hoteli Hotel System brzmi – Przyjedź jako Gość, zostań Przyjacielem. Oferowanie usług hotelowych to pasja, która odzwierciedla się w codziennej pracy Dyrekcji i Personelu. Wspaniała atmosfera oraz niepowtarzalny nastrój sprawia, że wypoczywający mile wspominają pobyt i rekomendują obiekt swoim znajomym.Hotel System to sieć obiektów o standardzie 2 gwiazdek - POPhotel oraz 3 gwiazdek - PREMIUM usytuowanych w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu. Wkrótce mają powstać kolejne oddziały w Katowicach.

Hotele System PREMIUM w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu to doskonałe miejsce na pobyt dla grup zorganizowanych oraz indywidualnych osób. Dogodne położenie w pobliżu tras międzynarodowych oraz centrum to jeden z wielu atutów obiektów.

Do Państwa dyspozycji oddaje komfortowe pokoje: jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz ekskluzywne apartamenty. W każdym z nich znajduje się przestronna łazienka, telefon, TV-Sat. Obiekt przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Jako jedyna polska sieć oferuje swoim gościom osobisty komputer z dostępem do Internetu w każdym pokoju oraz telewizor LCD.

POPhotel w Krakowie to nowoczesny obiekt klasy ekonomicznej. Oferuje 107 wygodnie i przestronnie urządzonych pokoi przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każdy wyposażony jest w telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem.

Dodatkowo w hotelowym lobby znajdują się stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu & WiFi. Przed budynkiem znajduje się monitorowany parking. Zaś w hotelowej restauracji Rosso Nero Pasta & Pizza serwowane są wyborne dania, które spełnią oczekiwania smakowe każdego z Gości.Business Room umożliwia organizację spotkań biznesowych lub szkoleń firmowych. Pokój może pomieścić 35 osób. Wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny m.in. flipchart, rzutnik pisma oraz ekran i projektor komputerowy.

Restauracje w Hotelach System:

  • Orange Pizza
  • Rosso Nero Ristorante

Oferują pyszne dania z repertuaru kuchni polskiej oraz włoskiej. Każda z nich umożliwia zorganizowanie przyjęć okolicznościowych, szkoleń i innych spotkań biznesowych dla 120 osób. Wszystko przy asyście profesjonalnej obsługi, która zadba o każdy szczegół projektu. Drink-bar oferuje bogaty wybór alkoholi oraz drinków.Na potrzeby firm Hotel System przygotował profesjonalnie urządzone sale konferencyjne. Wyposażenie ich obejmuje między innymi wysokiej klasy sprzęt multimedialny i nagłośnienie. Umożliwiają organizację spotkań biznesowych, bankietów, konferencji oraz imprez okolicznościowych dla około 250 osób.

Centrum Wellness znajdujące się w hotelach Premium pozwala na regenerację sił i odnalezienie wewnętrznego spokoju. Wypoczywający mogą skorzystać z krytego basenu, nowoczesnej siłowni, sauny oraz jacuzzi.


Hotel System Management Sp. z o.o.
ul. Siewna 18
31-231 Kraków
tel. (012) 37 937 18
fax. (012) 37 937 25
e-mail: management@hotelsystem.pl
www.hotelsystem.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.

 
<< powrót


Copyright © 2002 TSA Sp. z o.o                                                          | BACK | TOP | HOME |