20 sierpnia 2018
 Restauracja    Kawiarnia    Zajazd    Gospoda    Karczma    Pizzeria    Pub    Night Club    Bar  
Miasta  
  Warszawa
1703 
  Kraków
811 
  Poznań
475 
  Gdańsk
320 
  Gdynia
189 
  Sopot
146 
  Wrocław
463 
  Katowice
301 
  Szczecin
261 
  Łódź
18 
  Lublin
296 
  Jelenia Góra
73 
  Zakopane
110 
  Opole
145 

Obiekty  
  Restauracja 5178 
  Kawiarnia 345 
  Zajazd 310 
  Gospoda 50 
  Karczma 146 
  Pizzeria 724 
  Pub 264 
  Night Club 21 
  Bar 1103 

Województwa  
  dolnośląskie
  kujawsko-pomorskie
  lubelskie
  lubuskie
  łódzkie
  małopolskie
  mazowieckie
  opolskie
  podkarpackie
  podlaskie
  pomorskie
  śląskie
  świętokrzyskie
  warmińsko-mazurskie
  wielkopolskie
  zachodniopomorskie

Biura Podróży  
Lotniska  
Przewoźnicy  
Rekomendacje  
Kontakt  
 Wyszukiwarka
szukaj szczegółowo

Szybko Tanio Pysznie i Program Horeca Profit

Program lojalnościowy Horeca Profit™ jest skierowany specjalnie do gastronomii. Liczba nowych uczestników stale rośnie - coraz więcej osób pracujących w branży Horeca szuka żółtych etykiet i zbiera punkty na swoich kontach. Są to zarówno właściciele, menadżerowie, szefowie kuchni najlepszych i najbardziej znanych restauracji w Polsce, restauracji hotelowych, barów, karczm, itp.

Dariusz Bieńczyk
Do programu Horeca Profit™ dołączyła także restauracja samoobsługowa Szybko Tanio Pysznie z Wrocławia. A wszystko za sprawą Dariusza Bieńczyka - Dyrektor ds. Handlowych, który zadbał o dobry interes firmy.

Gastrona.pl: Skąd pomysł na udział w programie lojalnościowym Horeca Profit™?
Dariusz Bieńczyk: Pomysł z przystąpieniem do programu lojalnościowego Horeca Profit™ podsunął mi Gabriel Mularczyk - przedstawiciel regionalny firmy Oerlemans. To od niego dowiedziałem się w ogóle, że taki program istnieje, on także wyjaśnił mi na czym polega, powiedział o bezpłatnym uczestnictwie. Widzę same korzyści z udziału w Horeca Profit™, więc nie wahałem się ani chwili.

G.pl: Co wydaje się Panu najbardziej atrakcyjne w programie Horeca Profit™?
D.B: Oczywiście najbardziej atrakcyjne są nagrody, to one przyciągają do programu. Jest tak wiele kategorii nagród, że z pewnością jest w czym wybierać. Niemałe znaczenie dla naszej restauracji ma też możliwość "zaistnienia" - pojawienia się naszej reklamy na stronach Portalu Gastronomicznego Gastrona.pl.

G.pl: Który z produktów biorących udział w programie jest przez Państwa najczęściej wykorzystywany w lokalu?
D.B: Korzystamy przede wszystkim z produktów firmy Oerlemans. Dzięki temu właśnie dowiedziałem się o programie i postanowiłem przyłączyć się do niego. Ze względu na charakter naszej działalności - prowadzimy restaurację samoobsługową, w której klient sam decyduje o wielkości porcji - warzywa są produktem szybko zbywalnym. Dlatego też liczę na sprawne szybkie uzbieranie większej ilości punktów przyznawanych w programie Horeca Profit™.

G.pl: Jaki sposób wprowadzania kodów Pan wybrał?
D.B: Kody wprowadzam przez klawiaturę. W codziennej pracy nie da się już przecież nie korzystać z komputera, ta metoda wydaje mi się więc najwygodniejsza i najszybsza.

G.pl: Czy zbiera Pan punkty na jakąś określoną nagrodę? Która cieszy się Pana największym zainteresowaniem?
D.B: Na razie chcę uzbierać jak najwięcej punktów, nagrody jeszcze nie mam upatrzonej. Jest z czego wybierać, więc myślę, że znajdę coś odpowiedniego.


STP czyli Szybko Tanio Pysznie to nowa sieć restauracji samoobsługowych, która proponuje dania kuchni polskiej. Ma wyjątkową ofertę – jedzenie na wagę. Celem priorytetowym lokalu jest wypełnienie miejsca między restauracjami sensu stricte, a fast-foodami - zarówno pod względem menu jak i cen, oczywiście bez straty na jakości serwowanych potraw.

Wrocławska restauracja Szybko Tanio Pysznie usytuowana jest przy ulicy Kuźniczej 10. 200-tu metrowa powierzchnia lokalu jak i ponad 30-tu profesjonalnych pracowników pozwalają na obsługę ponad tysiąca klientów dziennie. Dynamicznie rozwijający się lokal oferuje wyśmienite dania polskiej kuchni, wyborne desery i szeroką gamę napojów. Potrawy przygotowywane w tradycyjny sposób i wyłącznie na miejscu zachwycą niewątpliwie każdego wspaniałym smakiem i aromatem.

STP to nieustanna dbałość o jakość i świeżość przyrządzanych dań. W związku z tym prowadzona jest codzienna promocyjna wyprzedaż wieczorna (Happy Hour). Każdy klient może sam skomponować sobie własne danie – wszystko zależy tylko od tego, co chciałby w danej chwili zjeść i w jakiej ilości.

Szybko Tanio Pysznie
Wrocław
ul. Kuźnicza 10
www.szybkotaniopysznie.pl


Program lojalnościowy Horeca Profit to najlepsze rozwiązanie dla gastronomii. Przystąpienie do niego jest bezpłatne. W programie znajdą Państwo produkty między innymi takich firm jak: Bakalland, Barilla, Felco, Oerlemans, Raps. Wśród nagród: akcesoria kuchenne, sprzęt AGD dla gastronomii, sprzęt RTV, urządzenia biurowe, odzież, poradniki zarządzania restauracją i wiele, wiele innych. Listy produktów i nagród są stale poszerzane!

Jeżeli nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu lojalnościowego Horeca Profit, kliknij tutaj – zapisz się. Rejestracja w programie zajmuje tylko kilka minut. Po zapisaniu się, zacznij zbierać punkty promocyjne (znajdujące się m.in. na żółtych etykietach programu), które upoważniają do odbierania nagród z naszego katalogu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej - www.horecaprofit.pl i zapoznania się z zasadami programu lojalnościowego Horeca Profit.

Na dodatkowe pytania chętnie odpowiedzą nasi konsultanci informujący o programie pod numerami infolinii: 0 801 811 030, (048) 385 89 00.

Zobaczcie Państwo:

Szybko Tanio Pysznie i Program Horeca Profit

Stadnina Koni Leśna Wola i Program Horeca Profit

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.

 

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'gastrona1'@'localhost' (using password: YES) in /global/classes/mainunit.php on line 146