20 sierpnia 2018
 Restauracja    Kawiarnia    Zajazd    Gospoda    Karczma    Pizzeria    Pub    Night Club    Bar  
Miasta  
  Warszawa
1703 
  Kraków
811 
  Poznań
475 
  Gdańsk
320 
  Gdynia
189 
  Sopot
146 
  Wrocław
463 
  Katowice
301 
  Szczecin
261 
  Łódź
18 
  Lublin
296 
  Jelenia Góra
73 
  Zakopane
110 
  Opole
145 

Obiekty  
  Restauracja 5178 
  Kawiarnia 345 
  Zajazd 310 
  Gospoda 50 
  Karczma 146 
  Pizzeria 724 
  Pub 264 
  Night Club 21 
  Bar 1103 

Województwa  
  dolnośląskie
  kujawsko-pomorskie
  lubelskie
  lubuskie
  łódzkie
  małopolskie
  mazowieckie
  opolskie
  podkarpackie
  podlaskie
  pomorskie
  śląskie
  świętokrzyskie
  warmińsko-mazurskie
  wielkopolskie
  zachodniopomorskie

Biura Podróży  
Lotniska  
Przewoźnicy  
Rekomendacje  
Kontakt  
 Wyszukiwarka
szukaj szczegółowo

Staropolskie smaki w Dworze Konstancin

Dwór Konstancin - Polishhotels

Głównym atutem Dworu Konstancin *** jest znakomita kuchnia słynąca z różnorodności potraw i umiarkowanych cen.

W stylowych wnętrzach restauracji proponujemy Państwu kulinarną podróż po staropolskich i międzynarodowych smakach przy akompaniamencie dobrych win z dworskiej piwniczki. Autorskie dania doświadczonego Szefa Kuchni, bogaty ich wybór i profesjonalna obsługa stworzą miły nastrój i wyjątkową atmosferę biesiady.

Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy także dania delikatne i wyśmienite desery.

Godziny otwarcia: 12:00- 22:00

Z restauracji mogą się Państwo przenieść do zielonego Ogrodu Letniego, gdzie można oddać się kolejnym kulinarnym przyjemnościom przy szumie lasu i śpiewie ptaków.

W Ogrodzie znajdą Państwo rodzinny kącik z atrakcjami dla najmłodszych. Jesteśmy gotowi do organizowania wszelkiego typu imprez okolicznościowych i biznesowych, tj. szkoleń, konferencji, pokazów, imprez cyklicznych, koncertów, wesel, chrzcin, komunii, imienin i wielu innych spotkań, zgodnie z Państwa życzeniami.

SALA OGRODOWA

Wyjątkowa sala z widokiem i wyjściem na zielony ogród hotelowy i las. To doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego typu imprez biznesowych lub rodzinnych. W miarę naszych możliwości jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa każde przyjęcie na najwyższym poziomie.

OGRÓD

Od wiosny do jesieni zapraszamy do hotelowego ogrodu zielonego, gdzie znajdują się stylowe altany. Ogród hotelowy to także doskonałe miejsce na rodzinne obiady, odpoczynek oraz na imprezy dla firm i najmłodszych. Uroczy kącik ogrodowy wyposażony jest w miłe atrakcje dla dzieci. Organizujemy także grille , przyjęcia ogrodowe, a także wszelkiego rodzaju imprezy na zewnątrz zgodnie z Państwa życzeniami, nawet do 300 osób.

CATERING

Dwór Konstancin *** specjalizuje się także w kompleksowej obsłudze różnego rodzaju przyjęć wyjazdowych, niezależnie od okoliczności. Miejscem organizacji może być hotelowy ogród, bądź dowolne wskazane przez Państwa miejsce. Nasza wykwintna i smaczna kuchnia, doskonała organizacja, fachowa obsługa, także bogate zaplecze gastronomiczne sprawią, iż będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług. Każdą ofertę przygotowujemy bardzo dokładnie, biorąc pod uwagę Państwa życzenia.

GOSPODA

Gospoda Zalewajka kaj skosztujesz smaków staropolskich w wykwintnym klimacie drewnianej chałupy w iście szampańskim humorze przy akompaniamencie biesiadnej muzyki (na żywo) i szumu sosnowego, Chojnowskiego lasu.

Odwiedź stronę Gospody Zalewajka

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Dworu Konstancin

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.

<< powrót


Copyright © 2002 TSA Sp. z o.o                                                          | BACK | TOP | HOME |